Kommande bostad

Fullersta, Huddinge

Claras Gränd 1C

Fullersta, Huddinge

Claras Gränd 1C

price tag icon Pris
1 850 000 kr Utgångspris
Bostadstyp
Lägenhet
rooms and are icon Antal rum
2 rum och kök
area icon Boarea
65,5 m2
calendar icon Byggnadsår
1990
price tag icon Månadsavgift
6 038 kr/mån
Claras Gränd 1C

Hemtrevlig tvåa i centralt läge med kort gångavstånd till Huddinge Centrum!

Välkommen till Claras gränd 1C! Här erbjuds en 2,5:a med egen ingång och ett läge som är lätt att tycka om. Huddinge centrum och station ligger inom kort promenadavstånd, så det är enkelt att ta tåget till jobbet, handla på vägen hem eller möta upp vänner över en middag.

Bostaden tillhör HSB Brf Gläntan i Huddinge, där du som boende har tillgång till motionslokal, bastu, festlokal och boulebana. En fin kombination av eget boende, gemensamma möjligheter och ett läge som får vardagen att flyta på.

Varmt välkommen på visning!

Intresseanmälan
Adam Hultqvist
Ansvarig mäklare

Adam Hultqvist

Fastighetsmäklare, franchisetagare Fri värdering Läs mer om Adam

Bostaden

Föreningen

Ekonomi

Område

Dokument och länkar

Planlösning från Claras Gränd 1C, Kommande i Fullersta, Huddinge
Intresseanmälan

Anmäl dig här

Du som är intresserad av den här bostaden får gärna lämna dina kontaktuppgifter här. Då kan jag höra av mig till dig med uppdateringar kring bostaden, och du riskerar inte att missa nåt.

Räkna ut boendekostnad

bg

Ska vi ses hemma hos dig?

Du kanske går i försäljningstankar, eller så funderar du på vad din bostad är värd. Oavsett om du har planer på att sälja din bostad eller bara är nyfiken på värdet kan du ta hjälp av våra mäklare. Vi värderar ditt hus, din lägenhet, sommarstuga eller fastighet. Antingen hemma hos dig eller digitalt. Klicka på länken och fyll i formuläret så kontaktar vi dig för ett förutsättningslöst möte.

Värdering av din bostad